KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15663268
nr 1566 3268
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Akvareller, 2 st, Musiker, Signerade, Bladets mått: 17x22 cm, akvarell, yttermått inklusive ram:
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:35:10
19/9 09:57:15